TOP automotive

15 wrz 2022 - 16 wrz 2022
Zawiercie

Przed nami wyjątkowe wydarzenie dotyczące branży motoryzacyjnej – kolejna odsłona Konferencji TOP automotive, która po dwóch latach powraca do formy stacjonarnej.

W dniach 15-16 września w hotelu Villa Verde w Zawierciu odbędzie się VIII edycja Konferencji TOP automotive. Ku ogromnej radości wielu pasjonatów motoryzacji, tegoroczna odsłona po dwóch latach online powraca do swojej poprzedniej, stacjonarnej formy. Oznacza to spotkanie w szerokim gronie specjalistów z zakresu automotive, możliwość wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z innymi uczestnikami oraz oczywiście niepowtarzalną atmosferę Konferencji, która od wielu lat zrzesza najlepszych ekspertów z branży motoryzacyjnej.

15 prelekcji oraz debata

W ciągu dwóch dni piętnastu ekspertów z branży automotive wygłosi prelekcje odpowiadające na bieżące oczekiwania i wyzwania rynku motoryzacyjnego oraz weźmie udział w debacie. Zaproszeni specjaliści – trenerzy, eksperci oraz partnerzy firmy SQD Alliance, która jest odpowiedzialna za realizację wydarzenia, podzielą się z uczestnikami merytoryczną wiedzą przekazaną w ciekawej i angażującej formie, a także odpowiedzą na zadawane pytania. Zaprezentują nowe rozwiązania oraz dobre praktyki stosowane w branży automotive.

15 września, pierwszego dnia Konferencji, jej tematyka skupi się na zagadnieniach związanych z nowościami w branży automotive. Dowiemy się więcej na temat przemysłu motoryzacyjnego w Europie, nowości i zmian w wymaganiach klientów branży samochodowej, a także bezpieczeństwa funkcjonalnego, cyberbezpieczeństwa i TISAX oraz wyzwań związanych z implementacją metod w organizacji. Po wygłoszonych przez ekspertów wykładach będzie również okazja do wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez prelegentów.

Pierwszy dzień Konferencji zakończy się uroczystym bankietem dla uczestników.

Ograniczona liczba miejsc

Tematem przewodnim drugiego dnia Konferencji będą z kolei narzędzia jakościowe. Wygłoszone zostaną prelekcje na temat tego, jak sprawnie zarządzać łańcuchem dostaw, co jest faktem a co mitem w zagadnieniach dotyczących kluczowych metod jakości przemysłu motoryzacyjnego. Jedna z prelekcji przybliży nam również temat skuteczności procesu certyfikacji na zgodność z IATF 16949 pod kątem redukcji ryzyk i osiągania celów biznesowych. Drugi dzień Konferencji zwieńczony zostanie merytoryczną debatą dotyczącą omawianych tematów.

Zapisy na tegoroczną Konferencję TOP automotive trwają. Aby wziąć udział w Konferencji, należy zapisać się, wypełniając formularz zgłoszeniowy, zamieszczony na stronie internetowej wydarzenia – www.topautomotive.pl.

Organizatorzy zachęcają do odwiedzenia strony i zapoznania się ze szczegółowymi opisami zaplanowanych w tym roku prelekcji, sylwetkami tegorocznych ekspertów, partnerami i patronami medialnymi wydarzenia, opiniami uczestników i relacjami z poprzednich edycji.

Ze zgłoszeniem swojego udziału w Konferencji warto się pospieszyć, ponieważ liczba uczestników eventu jest ograniczona.

Inne wydarzenia

IMHX 2022

06 wrz 2022
Birmingham, Wielka Brytania

InnoTrans 2022

20 wrz 2022
Berlin, Niemcy

Transport Logistic 2023

09 maj 2023
Monachium, Niemcy

Air Cargo Europe 2023

09 maj 2023
Monachium