Bremer wybuduje Good Point V w Łubnej

Magazyny w Łubnej
Real Management

Deweloper Real Management wybrał firmę Bremer na generalnego wykonawcę parku produkcyjno-przemysłowego Good Point V. W obiekcie powstaną magazyny m.in. Dr Ireny Eris oraz OEX Fulfilio.

Spółka Real Management podpisała umowę z firmą Bremer, powierzając jej rolę generalnego wykonawcy parku produkcyjno-przemysłowego Good Point V, zlokalizowanego pod Warszawą, w miejscowości Łubna. Rozpoczęcie budowy planowane jest pod koniec listopada 2023 r. a pierwsi najemcy wprowadzą się już w III kw. 2024 r.

Realizacja dotyczy trzech budynków kompleksu o łącznej powierzchni magazynowej 30 tys. mkw. Pierwsi najemcy powierzchni magazynowej oraz biurowej, wśród których znalazły się takie firmy, jak Dr Irena Eris, jeden z polskich producentów kosmetyków czy też OEX Fulfilio, spółka specjalizująca się w obsłudze logistycznej sektora e-commerce, wprowadzą się do Good Point V w III kwartale 2024 roku. Zakończenie budowy całego parku produkcyjno-przemysłowego przewidziano natomiast na I kwartał 2025 roku.

– Good Point V to kolejny projekt Real Management, który już na etapie przygotowań do realizacji cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony najemców. Obecnie ponad 80 proc. dostępnej powierzchni jest już wynajęte – podkreśla Ewa Śmigielska, wiceprezes Real Management, odpowiedzialna za przygotowanie projektów do realizacji oraz budowy prowadzone przez Real Management.

Przygotowanie umowy oraz wsparcie prawne podczas negocjacji po stronie Real Management zapewniła Radca Prawny Anna Glinka z wewnętrznego działu prawnego spółki.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane