Geodis Poland włączy do floty pojazdy od DBK Rental

DBK Rental

Polski oddział międzynarodowej firmy transportowo-logistycznej Geodis wynajmie od DBK Rental 15 naczep o dużej objętości Kögel Mega. Pojazdy zostaną przekazane w ramach niedawno zawartej, pięcioletniej umowy o współpracy obu firm.

Umowę podpisali Bogdan Młynarczyk, dyrektor generalny Geodis Poland oraz Artur Nowicki, prezes Geodis Rental. Kontrakt dotyczy wynajmu długoterminowego pojazdów, które będą zasilały flotę Geodis w zakresie logistyki kontraktowej i dostaw ekspresowych.

W pierwszej partii pojazdów, które trafią do Geodis jest 15 naczep Kögel Mega, przystosowanych do obsługi zleceń transportowych w branży automotive.

– Cieszymy się, że firma Goedis zdecydowała się skorzystać z usług DBK Rental, aby wspierać swoich klientów, w Polsce i na świecie, dostarczając im spersonalizowane rozwiązania – mówi Artur Nowicki.

Geodis wybrał ofertę DBK Rental ze względu na duży wybór pojazdów i usług. – Dzięki możliwości realizacji wszystkich potrzeb w jednym miejscu, możemy się rozwijać, przy jednoczesnym zapewnieniu stałych kosztów utrzymania. Pozwala to firmie na minimalizację ryzyka oraz ułatwia proces budżetowania – komentuje Bogdan Młynarczyk.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane