Startują rekordowe targi TransLogistica Poland

Lentewenc

VII edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie – TransLogistica Poland odbywa się w dniach 5-7 listopada 2019 w EXPO XXI Warszawa. Impreza cieszy się rekordową popularnością. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 285 wystawców, m.in z Polski, UE, krajów bałtyckich, państw WNP, Chin czy Indii.

5-go listopada odbędzie się konferencja organizowana przez Krajową Izbę Gospodarczą: Polski „hub” na kolejowym jedwabnym szlaku: szansa dla europejskiej branży TSL. Tego samego dnia zostaną także poruszone zagadnienia związane m.in. z innowacjami w branży logistycznej oraz logistyką w niemiecko-polskim regionie biznesowym.

6 listopada obfitował będzie w praktyczne porady, i wskazówki skierowane do przewoźników, właścicieli i menedżerów firm transportowych. Omówione zostaną m.in.: digitalizacja w transporcie, najnowsze zmiany w kodeksie pracy, minimalizowanie ryzyka transakcyjnego. 7 listopada, czyli trzeci dzień targów, poświęcony będzie najnowszym zagadnieniom z zakresu IT oraz telematyki.

TransLogistica Poland to doskonała okazja, by poznać nowości i nawiązać kontakty z potencjalnymi partnerami z Polski i świata. Warto pamiętać, że TransLogistica Poland to wydarzenie nie tylko dla transportowców. Organizator targów zaprasza przede wszystkim przedstawicieli firm produkcyjnych, dystrybucyjnych oraz przedsiębiorstw handlowych, korzystających na co dzień z usług transportowych, spedycyjnych i logistycznych. Wydarzenie to jest więc idealnym miejscem do znalezienia przewoźnika dla swojego ładunku, jak również dostawcy kompleksowych usług logistycznych.

Po raz drugi odbędą się w tym roku także targi pracy TransLogistica Jobs poświęcone wyłącznie branży Transport – Spedycja – Logistyka. Ideą przedsięwzięcia jest zgromadzenie z jednej strony wiarygodnych pracodawców, oferujących nowe miejsca pracy i rozwój zawodowy, a z drugiej strony specjalistów i osób poszukujących pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w tej branży. To również miejsce dla absolwentów i studentów uczelni wyższych, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy i myślą o związaniu swojej kariery z rynkiem usług TSL. Wydarzeniem towarzyszącym targom będzie rozstrzygnięcie 5 edycji Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL.

6 listopada, czyli drugiego dnia targów, na hali nr. 1 na stoisku C13 w strefie firmy ADAR odbędzie się finał akcji #TSLdzieciom. Towarzyszyć jej będzie specjalna transmisja live prowadzona przez influencerów – Tkaczykowskiego oraz Nasierowskiego.

Organizatorzy TransLogistica Poland zapewniają że okazji do nawiązania relacji biznesowych będzie w tym roku wyjątkowo dużo i już dziś zachęcają wszystkich do udziału w VII edycji wydarzenia, które odbędzie się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. I. Prądzyńskiego 12/14, w dniach 5-7 listopada 2019 r.

Rejestracja na targi

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane