Poltrans Sochaczew

Oddział Gdynia ul. Janka Wiśniewskiego 31 , 81-156 Gdynia

Firma Poltrans powstała 30 lat temu oferując swoje usługi w transporcie krajowym oraz międzynarodowym. Do dyspozycji naszych klientów oferujemy 50 nowych pojazdów z naczepami podkontenerowymi. Nowoczesna flota ciągniki z certyfikatem EURO 6 które, wykonują transport po całej Europie. Naczepy przystosowane do transportu wszystkich rodzajów kontenerów: ciężkie 20‘, 40DV/HC, 45’, oraz 40RF, każda wyposażona w agregat.

Specjalizujemy się w transporcie towarów niebezpiecznych ADR. Wyszkolona kadra pracownicza czuwa nad bezpieczeństwem zleconych nam ładunków.
Doświadczeni spedytorzy pozostają w ciągłym kontakcie z kierowcami oraz załadowcami, czuwając i monitorując dostawy na czas do odbiorcy. Zespół który stworzyliśmy jest z nami od lat dzięki czemu mamy przewagę konkurencyjną w branży transportowej w której szacunek do pracownika wpływa na wizerunek firmy .Budujemy długotrwałe relacje z klientami oparte na zaufaniu i partnerstwie. Satysfakcja naszych klientów to jest nasz cel, który stanowi dla nas nadrzędna wartość.