Elzap otwiera magazyn na terenie Krakowa

Mikołaj Katus, 7R

Producent mebli biurowych – Elzap otworzy magazyn w 7R Park Kraków. Obiekt będzie centralnym hubem, łączącym zakłady produkcyjne z magazynami oddziałowymi w Katowicach, Warszawie i Gdyni oraz klientami kanału e-commerce w Polsce oraz odbiorcami za granicą.

Elzap produkuje meble biurowe oraz świadczy usługi z zakresu analizy przestrzeni pomieszczeń oraz ich zaaranżowania. Wynajęty przez firmę magazyn w obiekcie 7R Park Kraków ma powierzchnię ponad 3,5 tys. mkw. o wysokości 10m. Krakowski obiekt będzie centralnym hubem, łączącym zakłady produkcyjne z magazynami oddziałowymi w Katowicach, Warszawie i Gdyni oraz klientami kanału e-commerce w Polsce oraz odbiorcami za granicą.

– Dostrzegliśmy, że kluczową rolę w czasie pandemii oraz, prawdopodobnie również po jej zakończeniu, odgrywa i odgrywać będzie logistyka i szybki transport. To kluczowy czynnik podniesienia jakości naszych usług i obniżenia kosztów działania firmy. Lokalizacja w 7R Park Kraków w otoczeniu firm logistycznych pomoże również w dalszej ekspansji naszej firmy na rynkach zagranicznych – mówi Elżbieta Pyrek, prezes Elzapu.

7R Park Kraków składa się z 10 obiektów. Zlokalizowany jest tuż przy trasie ekspresowej S7 (obwodnicy Krakowa), w sąsiedztwie węzła Bieżanów na autostradzie A4 / trasie europejskiej E40.

Firmę Elzap reprezentował w rozmowach z deweloperem Cushman & Wakefield.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane