LX Pantos rozwija współpracę z LG na Dolnym Śląsku

Panattoni

Koreański operator logistyczny LX Pantos obsługuje firmy LG Energy Solutions oraz LG Electronics. Wraz z rozwojem tej współpracy firma zwiększa wynajmowaną powierzchnię logistyczną w naszym kraju. Panattoni informuje, że powierzchnia LX Pantos w Panattoni Park Wrocław XIII przekroczy wkrótce 50 tys. mkw.

Panattoni dostarczył LX Pantos łącznie ponad 130 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Koreańska forma logistyczna o globalnym zasięgu powiększyła do 50 tys. mkw. powierzchnię zajmowaną w ramach Panattoni Park Wrocław XIII. Lokalizacja w tych regionie pozwala Koreańczykom m.in. na realizację działań dla LG Energy Solutions oraz LG Electronics.

– W 2021 roku Korea znalazła się wśród 10 krajów, z których Polska importuje najwięcej. Intensywność wymiany handlowej stanowi motywację do rozwoju firm z tego azjatyckiego kraju właśnie w naszym regionie. Potwierdza to LX Pantos, który czuje się na Dolnym Śląsku coraz lepiej, zwiększając wolumeny obsługiwanych produktów z zakresu elektroniki i elektromobilności – mówi Damian Kowalczyk, Development Director z Panattoni.

LX Pantos korzysta z zielonego magazynu certyfikowanego metodą BREEAM na poziomie Excellent.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane