Media Expert otwiera w Łodzi magazyn buforowy

Panattoni Europe

Firma Terg – właściciel sieci elektromarketów Media Expert otworzy magazyn w centrum logistycznym Panattoni Europe. Tym razem przedmiotem najmu jest ponad 12 tys. mkw. w Panattoni Business Center Łódź III, położonym w dzielnicy Widzew. Obiekt zostanie otwarty we wrześniu 2020 r. i będzie drugim magazynem Media Expert w Łodzi.

W Panattoni Business Center Łódź III Terg będzie składował sprzęt RTV i AGD dostarczany do sklepów i odbiorców w całej Polsce, a działania rozpocznie już 1 września. Budynek służyć będzie jako obiekt buforowy dla centralnego magazynu Media Expert, udostępnionego przez Panattoni w 2019 r. w Central European Logistics Hub. Wtedy firma zajęła aż 73,3 tys. mkw., konsolidując swoje powierzchnie.

Terg otwiera nowy obiekt, ponieważ chce skrócić czas dostaw i zapewnić ich niezawodność zarówno w obsłudze zamówień internetowych, jak i każdego z ok. 500 elektromarketów.

Pośrednikiem w zawartej umowy najmu była firma Colliers International.

Dzięki umowie najmu z właścicielem sieci Media Expert, deweloper wynajął całą powierzchnię Panattoni Business Łódź Center III, czyli 30 128 mkw. W obiekcie działają firmy z sektora opakowań kosmetycznych, TSL, czy produkujące zabezpieczenia wrażliwych produktów podczas transportu.

Media Expert to jedna z największych sieci RTV/AGD w Polsce, działająca na rynku od 2002 r. W jej skład wchodzi ponad 480 elektromarketów w niemal 390 miastach w Polsce.

Wiosną tego roku spółka Terg wynajęła na magazyn powierzchnię w Prologis Poznań Park III, a rok temu w SEGRO Industrial Park Wrocław.

Podobne wiadomości
Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane