PEKAES z nowym terminalem w Kielcach

PEKAES

1. kwietnia PEKAES otworzył nowoczesny terminal dystrybucyjny w stolicy województwa świętokrzyskiego. Po Białymstoku, to kolejny obiekt uruchomiony w tym roku, który wzmacnia sieć dystrybucyjną spółki. Nowy terminal poszerza skalę operacji PEKAES-u w tej części kraju, zapewniając szybką i płynną obsługę jeszcze większego potoku przesyłek krajowych i międzynarodowych.

Kielce już od kilku lat są ważnym regionalnym centrum gospodarczym oraz wystawienniczo-targowym i stale zyskują na znaczeniu jako centrum logistyczne w tej części kraju.

PEKAES realizuje strategię wzrostu w segmencie usług drobnicowych i intermodalnych. Terminal w Kielcach jest ważnym ogniwem w procesie dystrybucji przesyłek krajowych i międzynarodowych. Obiekt został dostosowany do potrzeb firmy już na etapie jego budowy. W efekcie powstała nowoczesna przestrzeń biurowa oraz przestronna i funkcjonalna powierzchnia dystrybucyjna w formacie xdock.

Kielce przyciągają inwestorów lokalizacją i dogodnym węzłem komunikacyjnym. Terminal PEKAES i nowa siedziba kieleckiego oddziału firmy znajdują się przy ulicy Malików 151, w bliskim sąsiedztwie drogi ekspresowej S7 i DK74 oraz w pobliżu hal wystawienniczych Targów Kielce.

Grupa PEKAES dysponuje obecnie siecią 19 krajowych terminali dystrybucyjnych, które znajdują się w Białymstoku, Bydgoszczy, Czechowicach-Dziedzicach, Gdyni, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Legnicy, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Sosnowcu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, i Zielonej Górze.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane