Rusza ostatni etap budowy Hillwood Syców 

Hillwood Polska

Rozpoczęła się budowa ostatniej części centrum logistycznego Hillwood Syców. Kolejny etap inwestycji zakończy się jeszcze w tym roku. Powstanie w nim 25,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej.

Hillwood Syców to centrum logistyczne zlokalizowane ponad 50 km od Wrocławia, na granicy województw wielkopolskiego i dolnośląskiego. Park składa się z dwóch budynków o docelowej powierzchni ponad 87 600 mkw.

 – Duże zainteresowanie projektem w Sycowie skłoniło nas do rozpoczęcia kolejnej fazy inwestycji. Według założonego harmonogramu, nowa hala trafi na rynek już w czwartym kwartale tego roku – mówi Jan Kaliński, business development director w Hillwood Polska. – Na terenie inwestycji powstała już farma fotowoltaiczna. Zainstalowane zostały również gniazda do ładowania samochodów elektrycznych, a zamiast części trawników założyliśmy łąki kwietne – dodaje Kaliński.

Hillwood Syców to dwie hale magazynowe o wysokości 12 m., co pozwala na efektywniejsze wykorzystanie powierzchni składowania i obniżenie kosztów najmu i eksploatacji.

W istniejących halach do wynajęcia pozostało ponad 12 tys. mkw. powierzchni co w połączeniu z rozbudową stawić będzie możliwość wynajęcia ponad 37 tys. mkw.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane