Wojciech Cipiur został nowym prezesem DSV Solutions

Wojciech_Cipiur

Pierwszego marca stanowisko prezesa zarządu DSV Solutions objął Wojciech Cipiur, zastępując na stanowisku Macieja Walendę, który nadal będzie pełnił funkcję executive vice president w strukturach DSV A/S. Walenda nadal jest także członkiem rady nadzorczej spółki.

Maciej Walenda kierował DSV Solutions w Polsce od 2013 roku. Zmianę na stanowisku prezesa spółki uważa dziś za istotny krok ku rozszerzaniu struktur firmy w naszym kraju. – Jestem przekonany, że Wojciech idealnie wpisuje się w nasz model biznesowy oraz będzie kontynuować ścieżkę wzrostów. Nasza organizacja w Polsce jest niezwykle silna, a dodatkowe wzmocnienie pozwoli nam na jeszcze lepszą koncentrację na klientach i doskonaleniu procesów – mówi Walenda.

Wojciech Cipiur od wielu lat związana był z Grupą Dachser, w której pełnił szereg funkcji na rynku polskim i niemieckim, a w ostatnim czasie z biura w Hong Kongu zarządzał logistyką kontraktową w regionie APAC. – Po kilku latach wracam na polski rynek logistyczny i dołączam do bardzo znanej i dynamicznej organizacji. Cieszę się z zaufania, którym obdarzył mnie Maciej i holding DSV Solutions. Wraz z moim zespołem będziemy dążyli do zwiększania naszej pozycji na rynku oraz budowania efektywnych i innowacyjnych rozwiązań dla obecnych i nowych klientów – informuje Wojciech Cipiur.

DSV Solutions jako część Grupy DSV zajmuje się logistyką kontraktową, realizując zadania na powierzchni 6 mln mkw. w 400 lokalizacjach na świecie. W Polsce DSV Solutions posiada 14 lokalizacji, w których obsługuje firmy z branży: farmaceutycznej, przemysłowej, retail, automotive oraz e-commerce.

Podobne wiadomości
Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane