Gierteka przeszła rebranding i powołała TNDM Trucking

Girteka

Litewski przewoźnik drogowy Girteka zmienił wizerunek. Dotychczasowe czerwone logo grupy zostało zastąpione nowym w kolorze niebieskim i zielonym, co ma kojarzyć się z ekologią. Litwini poinformowali też, że firma Girteka Fleet została przekształcona w TNDM Trucking.

Na europejskich trasach można już spotkać ciężarówki z nowym logotypem litewskiego przedsiębiorstwa: niebiesko-zielonym symbolem i białym napisem Girteka. Zmiana ta ma podkreślać, że operator jest firmą odpowiedzialną, która troszczy się o środowisko naturalne.

Operator poinformował także, że zmiany zaszły w spółce Girteka Fleet, która specjalizuje się w wynajmie ciągników i naczep. Nowa nazwa tego podmiotu to TNDM Trucking. – Nazwa ta wyraża współpracę z klientami w celu przyspieszenia ich rozwoju, oraz umożliwienie im skoncentrowania się na swojej działalności, podczas gdy drogowy przewoźnik towarowy nadal zapewnia dostawy samochodów ciężarowych i naczep – czytamy w komunikacie Girteki. – Nowe logo również kładzie nacisk na pracę w tandemie, ponieważ litery T i N są połączone ze sobą znakiem nawigacyjnym jadącym po symbolicznej drodze, reprezentującej jeden kierunek i jeden cel: TNDM Trucking i jego klienci zmierzają w tym samym kierunku – informuje przewoźnik.

– Pandemia i wydarzenia, które po niej się zdarzyły, diametralnie zmieniły sektor drogowego transportu towarowego. Nie ma wątpliwości, że musieliśmy pracować w tandemie, aby przetrwać tę burzę. Skupienie na doświadczeniach i potrzebach naszych klientów jest dla nas priorytetem – powiedział Sigitas Meilūnas, dyrektor operacyjny TNDM Trucking.

TNDM Trucking to firma, która powstała w 2016 roku jako Girteka Fleet. Jej flota składa się z ponad 700 samochodów ciężarowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się transportem drogowym oraz umożliwia wynajem ciężarówek i kierowców.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane