Girteka ma nowego dyrektora handlowego

Mark Mulder, nowy dyrektor handlowy w firmie Girteka
Girteka

Największy w Europie przewoźnik drogowy, litewska Girteka, kontynuuje proces reorganizacji. Zmiany te wspierać będzie Mark Mulder, który dołączył do firmy na początku roku 2024 r. obejmując stanowisko dyrektora handlowego (CCO).

Z prawdziwym entuzjazmem dołączam do zespołu Girteki – mówi Mark Mulder, cytowany w komunikacie spółki. Jest dla mnie zaszczytem bycie częścią firmy o tak silnej pozycji na rynku. Moim celem jest wykorzystanie naszych wspólnych, mocnych stron oraz rozwój elastycznych i skutecznych zespołów w całej organizacji – dodaje.

Mark Mulder zajmował stanowiska kierownicze w P&O Ferrymasters, Hoyer Multimodal i innych firmach logistycznych. Zna biegle kilka języków obcych, w tym holenderski, angielski i niemiecki, a także ma wykształcenie w zakresie Maritime Business Administration.

Nowy dyrektor handlowy będzie odpowiadać za zarządzanie nowym zespołem utworzonym w ramach zmian reorganizacyjnych, przeprowadzonych w ostatnim czasie w Girtece. Jego zespół ma nadzorować połączone operacje Girteka Nordics i Girteka Europe West. Połączenie operacji Girteki Nordics i Girteki Europe West wynika z założeń nowego, strategicznego kierunku rozwoju firmy, którego celem jest optymalizacja usług oraz wzrost efektywności i elastyczności rozwiązań logistycznych oferowanych w całej Europie.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane