Kuehne+Nagel odnawia certyfikat IATA CEIV Pharma

Certyfikat IATA dla przewozów leków
Kuehne+Nagel

Operator logistyczny Kuehne+Nagel zakończył trzecią z rzędu certyfikację IATA CEIV Pharma dla całej swojej sieci logistyki lotniczej. Firma podkreśla, że pozycjonuje ją to na pierwszym miejscu wśród firm logistycznych, które otrzymały certyfikację CEIV Pharma dla ponad 100 lokalizacji.

IATA stworzyła CEIV Pharma wraz z interesariuszami branży lotniczej i organami regulacyjnymi, aby zapewnić bezpieczne, zgodne z przepisami i wydajne obsługiwanie produktów farmaceutycznych w lotniczym łańcuchu dostaw. Ponowna certyfikacja wzmacnia zaangażowanie Kuehne+Nagel w zdolność do spełniania wysokich wymogów, które obowiązują w 66 krajach na wszystkich siedmiu kontynentach.

– W 2017 r. firma Kuehne+Nagel jako pierwsza uzyskała certyfikat CEIV Pharma dla swojej sieci lotniczej dla sektora opieki zdrowotnej. Od tego czasu kontynuujemy współpracę z IATA, aby zapewnić najwyższą jakość i zgodność z przepisami, ustanawiając nowe standardy doskonałości obsługi farmaceutycznej w transporcie lotniczym – mówi Harsha Ranasinghe, SVP Global Head of Air Logistics Products & Services w Kuehne+Nagel.

Usługi Emirates SkyCargo na platformie Kuehne+Nagel

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane