Nowy menedżer Hupac ds. przewozów na Wschód Europy

Hupac Intermodal

Przewoźnik kolejowy zatrudnił Zhannę Kargl do zarządzania jednostką biznesową Shuttle Net North-East Europe. Będzie odpowiedzialna za strategię rozwoju sprzedaży i operacji między Belgią, Holandią i Zachodnimi Niemcami oraz Niemcami Wschodnimi, Polską oraz Rosją.

Hupac Intermodal jest szwajcarskim operatorem kolejowym, specjalizującym się w międzynarodowych przewozach multimodalnych.

Spółka informuje, że od 1 września Zhanna Kargl będzie zarządzała rozwojem przewozów w sieci Shuttle Net Europe. Jej zadaniem jest wzmocnienie operacji w północno-wschodniej Europie, identyfikacja możliwości rynkowych oraz opracowywanie nowych projektów z partnerami.

Będzie ponadto angażować się w sprzedaż w ramach jednostki biznesowej Landbridge China.

Zhanna Kargl zdobyła doświadczenie w pracy u dwóch austriackich przewoźników kolejowych realizujących przewozy między Europą i Chinami: FELB Austria oraz CEL Logistic Company.

Przez ostatnie trzy lata dywizją Shuttle Net North-East zarządzał Silvio Ferrari. – Silvio dokonał znaczącego rozwoju przewozów przy wsparciu zespołów zarządzanych przez Denitsę Nikolovą i Beatę Mizeracką. Skupi się on teraz na swojej podstawowej roli dyrektora produkcji oraz na wdrażaniu metod podniesienia jakości i wydajności naszej sieci m.in. w korytarzu NEAT i tunelu Gotarda – mówi Michail Stahlhut, prezes Hupac Intermodal. – Jesteśmy przekonani, że Zhanna świetnie sprawdzi się w rozwoju przewozów na osi Zachód-Wschód. Życzymy jej udanej integracji z naszą firmą i sukcesów w nowym zespole – dodaje.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane