Shell otworzył nową stację w Sosnowcu

Shell Polska

Punkt Shell Sosnowiec SOSNA znajduje się przy drodze S1 w kierunku Łodzi i Warszawy na północ od węzła Brzęczkowice (Mysłowice). Odwiedzający stację mogą zatankować paliwo oraz wykąpać się i zrobić pranie.

Stacja w Sosnowcu ma 3 pięcioproduktowe dystrybutory dla aut osobowych z paliwami podstawowymi, 2 stanowiska do tankowania AdBLUE, dwustronny dystrybutor Shell AutoGas i 36 miejsc parkingowych. Dla samochodów ciężarowych przeznaczone są 3 dwustronne, stanowiska tankowania TIR, dystrybutory AdBLUE oraz 12 miejsc parkingowych.

Kierowcy mogą skorzystać również z oferty sklepowej i gastronomicznej. Stacja SOSNA to, jak informuje Shell, również miejsce przyjazne rodzicom z dziećmi. Na stacji dostępny jest kącik zabaw dla dzieci oraz pokój dla rodzica z dzieckiem. Stacja dba również o wygodę kierowców prowadzących samochody ciężarowe, oferując prysznice z węzłem toaletowym i pralko-suszarki.

Na dachu stacji znajduje się instalacja paneli fotowoltaicznych o łącznej mocy 6 kW. Wytworzona przez nie energia pozwoli w ciągu roku kalendarzowego, osiągnąć efekt redukcji emisji CO2 do atmosfery o ok. 5 ton.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane