UPS uruchomił połączenia lotnicze z Gdańska i Wrocławia

UPS

Firma UPS uruchomiła nowe połączenia lotnicze z lotnisk w Gdańsku i we Wrocławiu. Dzięki połączeniom o łącznej ładowności ponad 11 ton, kontrahenci UPS działający w rejonie Dolnego Śląska i Trójmiasta mają dodatkowe 3 do 5 godzin na przygotowanie zamówień do wysyłki jeszcze tego samego dnia.

Dzięki nowym połączeniom można korzystać z usług najszybszych doręczeń przesyłek ekspresowych do Europy Zachodniej oraz wybranych obszarów USA i Azji.

– Uruchomienie nowego połączenia w czasie pandemii było nie lada wyzwaniem. Nasi pracownicy pokazali jednak ogromne zaangażowanie i to dzięki nim, firmy z naszego regionu mogą korzystać już z usprawnień jakie ono za sobą niesie – mówi Grażyna Kur, air operations supervisor w firmie UPS na lotnisku w Gdańsku.

Jedną z firmą, która korzysta z nowych połączeń lotniczych, jest Sandvik, globalna firma inżynieryjna zatrudniająca 40 tys. osób. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia nowych połączeń lotniczych, ponieważ znacznie przyspieszą one dostawę naszych produktów, co ma kluczowe znaczenie dla terminowej realizacji zamówień naszych klientów – mówi Dominika Buczko z firmy Sandvik.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane