II Konferencja Transportowa ITD-PIP już we wrześniu

Kancelaria Transportowa ITD-PIP

Cenione autorytety w branży, prelegenci prosto z Brukseli, 6 bloków tematycznych, 2 dni wykładów i… wieczorne warsztaty z rozliczania oraz afterparty. To tylko przedsmak tego, co czeka uczestników II edycji Konferencji Transportowej ITD-PIP, która odbędzie się 9 i 10 września w Wiśle. Portal TSL jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Rok temu, malowniczo położona Wisła, stała się centrum branży transportowej w Polsce. O Konferencji mówiło się przed, dużo mówiono w trakcie, a po – jeszcze więcej. To za sprawą ciekawej formy, niezwykle bogatego programu oraz prelegentów, którzy zarażali charyzmą i z lekkością opowiadali o tematach, które przewoźnikom spędzają sen z powiek. Jak będzie w tym roku?

II edycja – wysoko ustawiona poprzeczka

Pierwsza edycja odbiła się szerokim echem w branży. – Niezwykle ciepły odbiór i słowa uznania wobec Konferencji zorganizowanej w 2020 roku postawiły poprzeczkę bardzo wysoko. Było to dla nas wyzwanie, zwłaszcza, że był to nasz debiut jako organizatora tak dużego wydarzenia. Dlatego też czujemy się w obowiązku sprostać oczekiwaniom naszych uczestników i miło zaskoczyć tych, którzy pojawią się w Wiśle pierwszy raz. Dlatego też staramy się zadbać o możliwie jak najwięcej szczegółów. Skrupulatnie dobieramy ekspertów, zapraszamy największe osobistości z zagranicy, projektujemy agendę w taki sposób, aby uczestnicy opuścili Beskidy z wiedzą, którą będą mogli wykorzystać w swojej firmie i to w wielu obszarach – mówi Sandra Czerwińska, dyrektor ds. komunikacji i rozwoju Kancelarii Transportowej ITD-PIP. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na ciekawą formę konferencji: dwa dni prelekcji, pełne wyżywienie, dostęp do strefy spa i basenów, wieczorne warsztaty z rozliczania czy też afterparty.

Relację z pierwszej edycji i zapowiedź tematów, jakie zostaną poruszone, można znaleźć na stronie Konferencji, klikając tutaj.

Gorące tematy dla branży

Przewoźnicy borykają się z wieloma trudnymi tematami. Oprócz bieżących spraw związanych z prowadzeniem firmy, dodatkowe bodźce wyzwalają wszelkie zmiany w prawie. Od wielu lat słyszymy o Pakiecie Mobilności i pomimo tego, że pierwsze zapisy weszły w życie już 26 sierpnia ubiegłego roku, to tak naprawdę luty 2022 przyniesie nam znacznie większą rewolucję. – Ile problemów ma branża transportowa? Mnóstwo. Diagnozujemy to na każdym kroku: podczas szkoleń, webinarów czy też indywidualnych konsultacji. Dlatego też podczas Konferencji poruszymy te tematy, z którymi przewoźnicy borykają się na co dzień: ewidencja czasu pracy kierowców, rozliczanie delegacji i płac minimalnych, kontrole zagraniczne, Border Force, Brexit czy też Pakiet Mobilności i koszty oddelegowania. Eksperci pracujący przy najważniejszych europejskich instytucjach opowiedzą o aktualnych zmianach oraz o tym, co nas czeka w przyszłości – zapowiada Mariusz Hendzel, ekspert Kancelarii Transportowej ITD-PIP. Organizatorzy przewidzieli aż 6 bloków tematycznych. Dokładne przedstawienie tematów można znaleźć klikając tutaj.

Kierowca i firma transportowa – łączmy się, a nie dzielmy!

Kierowca vs. firma transportowa. Dwa światy, inne podejście każdej ze stron i odmienne oczekiwania. Dlaczego tak się dzieje? Gdzie leży źródło problemu? – Przyjdź na Konferencję z otwartą głową, a my postaramy się wskazać Tobie punkt, w którym wszystko się zaczyna. Czy wiesz ile pytań ma do Ciebie kierowca? Czy Ty podzieliłeś się kiedykolwiek wątpliwościami ze swoimi pracownikami? Zaprosiliśmy do współpracy psychologów i trenerów, którzy nakreślą nowy punkt widzenia. Punkt, który stanie się początkiem zmian w Twojej firmie. Bo przecież na co dzień możesz nie odczuwać problemu: kierowca jeździ, wykonuje swoją pracę, Ty płacisz, więc myślisz, że na tym te dwie role się kończą. Czy to już Twój sukces? Tylko pozorny. Przyjdź i zobacz jak może wyglądać Twoja firma: pod względem komunikacji wewnątrz, jak i na zewnątrz. Przecież Twój wizerunek jest Twoją najlepszą wizytówką – mówi Mariusz Hendzel, ekspert Kancelarii Transportowej ITD-PIP.

Wspólnymi siłami do celu!

II edycja Konferencji jest silnie wspierana przez podmioty najważniejsze dla transportu.  Uczestnicy będą mogli nie tylko wysłuchać gości podczas wystąpień, ale też porozmawiać indywidualnie z prelegentami. A kto odwiedzi Wisłę? Eksperci z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców, radcy prawni zajmujący się prawem transportowym, eksperci z Parlamentu Europejskiego, przedstawiciele ZMPD, Europejskiego Urzędu ds. Pracy, GIP oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców.

 

Konferencja Transportowa ITD-PIP

9-10 września 2021

Najbardziej merytoryczne wydarzenie w branży!

Więcej informacji i bilety dostępne na:

 https://konferencja.itd-pip.pl

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane