Na aukcji dla WOŚP jest wizyta na pokładzie frachtowca

UPS

Firma UPS Polska po raz szesnasty wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku przekazała na aukcję wyjątkową atrakcję dla miłośników lotnictwa – wizytę w samolocie transportowym Boeing 767 na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie.

Zwycięzca trwającej licytacji, będzie mógł wraz z osobą towarzyszącą, zobaczyć jak przebiega operacja rozładunku samolotu transportowego UPS, wejść na jego pokład oraz obejrzeć wnętrze. Wycieczka odbędzie się późną wiosną na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie. – Zwycięzca licytacji będzie mógł pod okiem ekspertów obejrzeć poranną operację i wnętrze samolotu, który na co dzień jest niedostępny dla odwiedzających. Jesteśmy przekonani, że dla miłośników lotnictwa nagroda będzie miała nieocenioną wartość – mówi Piotr Sitarek, dyrektor generalny UPS Polska.

UPS jest wieloletnim partnerem Fundacji WOŚP, którą wspiera nie tylko przed Wielkim Finałem, ale przez cały rok. W listopadzie 2022 r. Fundacja UPS przekazała Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy ponad 615 tys. zł dofinansowania na zakup karetki dla ukraińskiego miasta Charków. Z kolei 3 grudnia 2022 r. pracownicy jak co roku spotkali się w magazynie UPS, w podwarszawskich Łazach, aby wziąć udział w akcji pakowania materiałów na Wielki Finał WOŚP. W spotkaniu uczestniczyło ponad 170 wolontariuszy UPS wraz z rodzinami, którzy poświęcili swój wolny czas, aby wspólnie pomagać w przygotowaniach do Finału, który w tym roku odbędzie się 29 stycznia.

– W naszej firmie wiele akcji pomocowych jest oddolną inicjatywą naszych pracowników – komentuje Piotr Sitarek. – Jesteśmy dumni, że udało nam się zbudować tak silną i trwałą kulturę pomagania, która przynosi tyle dobra i sprawia wiele radości obydwu stronom: zarówno tym, którzy potrzebują pomocy i tym, którzy pomagają – dodaje prezes UPS Polska.

UPS jest jedną z największych firm na świecie, której przychody w 2021 r. wyniosły 97,3 mld USD. Spółka oferuje usługi logistyczne w ponad 220 krajach i terytoriach. Z

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane