Targi i konferencje odwoływane z powodu epidemii

geralt, Pixabay

Coraz więcej ludzi na całym świecie zarażonych jest koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę Covid-19. Nic dziwnego, że kolejni organizatorzy imprez masowych odwołują zapowiadane konferencje oraz targi. Dotyczy to także imprez dla branży transportowo-logistycznej.

Dzisiaj miała rozpocząć się w Stuttgarcie impreza Material Handling & Logistic Conference Europe – spotkanie decydentów z branży intralogistyki. Na stronie organizatora tego wydarzenia można przeczytać komunikat o przesunięciu go o pół roku. Powodem są zalecenia służb sanitarnych. Warto odnotować, że Stuttgart znajduje się w regionie Niemiec szczególnie narażonym na wzrost zachorowań na Covid-19.

Z powodu epidemii nie odbędą się też branżowe targi LogiMat 2020. Impreza ta miała odbyć się również w Stuttgarcie, w dniach 10-12 marca. LogiMat to jedne z największych wydarzeń dla branży logistycznej na świecie. Targi Nie odbędą się nie tylko z powodu zaleceń lokalnego departamentu zdrowia, ale też dlatego, że z udziału w targach zrezygnowało wielu znaczących wystawców, m.in. Dematic oraz Siemens. Przedsiębiorstwa obawiają się o zdrowie swoich pracowników.

5. marca miała rozpocząć się w Szwajcarii jedna z większych imprez dla branży motoryzacyjnej na świecie: Geneva Motor Show 2020. Została odwołana z powodu epidemii. Jeśli ktoś kupił bilet na targi przez internet, otrzyma zwrot pieniędzy.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane