Targi i konferencje odwoływane z powodu epidemii

geralt, Pixabay

Coraz więcej ludzi na całym świecie zarażonych jest koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę Covid-19. Nic dziwnego, że kolejni organizatorzy imprez masowych odwołują zapowiadane konferencje oraz targi. Dotyczy to także imprez dla branży transportowo-logistycznej.

Dzisiaj miała rozpocząć się w Stuttgarcie impreza Material Handling & Logistic Conference Europe – spotkanie decydentów z branży intralogistyki. Na stronie organizatora tego wydarzenia można przeczytać komunikat o przesunięciu go o pół roku. Powodem są zalecenia służb sanitarnych. Warto odnotować, że Stuttgart znajduje się w regionie Niemiec szczególnie narażonym na wzrost zachorowań na Covid-19.

Z powodu epidemii nie odbędą się też branżowe targi LogiMat 2020. Impreza ta miała odbyć się również w Stuttgarcie, w dniach 10-12 marca. LogiMat to jedne z największych wydarzeń dla branży logistycznej na świecie. Targi Nie odbędą się nie tylko z powodu zaleceń lokalnego departamentu zdrowia, ale też dlatego, że z udziału w targach zrezygnowało wielu znaczących wystawców, m.in. Dematic oraz Siemens. Przedsiębiorstwa obawiają się o zdrowie swoich pracowników.

5. marca miała rozpocząć się w Szwajcarii jedna z większych imprez dla branży motoryzacyjnej na świecie: Geneva Motor Show 2020. Została odwołana z powodu epidemii. Jeśli ktoś kupił bilet na targi przez internet, otrzyma zwrot pieniędzy.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane