Częstochowski oddział Raben zmienił siedzibę

Raben Logistics Polska

Oddział Raben Logistics Polska w Częstochowie przeniósł się do nowego obiektu w centrum logistycznym Hillwood Polska. Firma wynajęła tam 5 100 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Nowy magazyn dostosowano do potrzeb wymogi najemcy: wyposażony jest w 37 ramp przeładunkowych do obsługi samochodów ciężarowych oraz ma obszerne place manewrowe i tereny zewnętrzne przeznaczone wyłącznie do użytku Raben.

Kierownik oddziału Raben Logistics Polska w Częstochowie, Artur Borkowski, informuje, że firma potrzebowała większej przestrzeni operacyjnej w związku z rozwojem działalności.

Nowy magazyn pozwala na obsługę co najmniej 4400 palet dziennie. Zastosowano w nim m.in. świetliki zapewniające dostęp do światła dziennego i 6% doświetlenia, pełne oświetlenie LED i wykorzystano wózki widłowe litowo-jonowe.

Atutem nowego obiektu jest duży parking na ponad 80 miejsc dla samochodów osobowych i 40 dla pojazdów ciężarowych.

Holenderska grupa Raben posiada ponad 160 oddziałów w 15 krajach Europy (Austria, Bułgaria, Czechy, Estonia, Grecja, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Węgry, Włochy) i dysponuje około 1 600 000 mkw. powierzchni magazynowych.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane