Marcin Krzak dyrektorem zarządzającym PEKAES

Marcin Krzak
GEODIS

Francuski GEODIS powołał nowego dyrektora zarządzającego w spółce PEKAES. Został nim Marcin Krzak – menedżer z ponad 20-letnią praktyką w branży usług TSL – związany m.in. z UPS.

Olivier Royer, executive vice president GEODIS Road Transport w rozesłanym komunikacie informuje, że kluczowe znaczenie ma poszukiwanie nowych ścieżek i rozwiązań oraz stałe budowanie relacji z klientem. – Wspólny wysiłek całego zespołu PEKAES i GEODIS przekuwa się na sukces biznesowy, dlatego ogromnie się cieszę, że Marcin dołącza do naszego zespołu i życzę mu wielu sukcesów – stwierdza Royer.

W ciągu 20 lat Marcin Krzak sprawował wiele funkcji zarządczych, był m. in. był dyrektorem operacyjnym w UPS Polska, a następnie dyrektorem generalnym UPS w Czechach, Słowacji i Ukrainie. Od 2005 roku piastował stanowisko dyrektora logistyki w warszawskim oddziale UPS, gdzie po roku awansował na stanowisko dyrektora generalnego UPS Supply Chain Solutions w Polsce. W tym czasie do jego głównych obowiązków należało zarządzaniem transportem drogowym, lotniczym i morskim.

Marcin Krzak Ukończył International Marketing Master of Business Administration (M.B.A.) w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie im. Fryderyka Skarbka (2002-2003). Jest absolwentem Katedry Marketingu na Uniwersytecie Szczecińskim.

PEKAES został przejęty przez GEODIS w październiku 2020 r. PEKAES realizuje program budowy terminali przeładunkowych. W ciągu ostatniego roku nowe terminale powstały między innymi w Kaliszu, Głogowie Małopolskim i Mińsku Mazowieckim.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane