Marta Ludwiczak została CFO w GLS Poland

GLS Poland

Stanowisko dyrektorki finansowej (CFO) w firmie GLS Poland objęła Marta Ludwiczak, menadżerka z międzynarodowym doświadczeniem w wielu branżach. Jej zadaniem jest wsparcie przedsiębiorstwa w realizacji nowej strategii rozwoju.

GLS informuje, że nowa dyrektorka finansowa ma wieloletnie doświadczenie w finansach, strategii finansowej i sprawozdawczości korporacyjnej. Pracowała zarówno w polskich, jak i międzynarodowych spółkach z takich branż, jak: ICT, leasing i audyt finansowy. Marta Ludwiczak ma tytuł biegłego rewidenta oraz stopień Executive MBA uzyskany w Szkole Głównej Handlowej, Warszawa i University of Quebec, Montreal. Jest również mentorką największego w Polsce cross-biznesowego Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu, wspierającego ambitne osoby w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej.

– To dla mnie przyjemność i wyzwanie dołączyć do grona management team GLS Poland. Cieszę się niezmiernie na wspólne budowanie pozycji lidera branży KEP. Kluczowe dla mnie jako CFO jest wspieranie rozwoju zarówno organizacji, jak i zespołów, a jednocześnie zabezpieczenie rentowności działań – mówi Marta Ludwiczak.

Nowa dyrektorka finansowa dołącza do GLS Poland w ważnym dla firmy kurierskiej momencie po przyjęciu nowej strategii rozwoju – Accelerate. Realizują ją wszystkie spółki krajowe w międzynarodowej sieci GLS. Strategia wyznacza cele w kluczowych obszarach, od rozwoju usług, poprzez cyfryzację i rozbudowę infrastruktury, po rozwiązania ekologiczne. – Jestem przekonany, że Marta ma kompetencje, doświadczenie oraz energię niezbędne, by realnie pomóc nam w osiągnięciu ambitnych celów, które sobie wyznaczyliśmy – podkreśla Tomek Zwiercan, dyrektor zarządzający GLS Poland.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Polecane