Browin otworzy magazyn na obrzeżach Łodzi

Magazyn obok autostrady
Hillwood Polska

Firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży akcesoriów do domowej produkcji wędlin, serów oraz wina – Browin, wynajęła prawie 9400 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w kompleksie Hillwood Łódź Chocianowice. Od grudnia rozpocznie w nim działalność centrum dystrybucyjne spółki.

Decyzja o wynajmie dodatkowej przestrzeni magazynowej podyktowana jest rozwojem firmy Browin i rozszerzaniem oferty produktowej. Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi m.in.: pakowanie produktów spożywczych (ISO 22000) oraz drobnego AGD, wytłaczanie tworzyw sztucznych, wtrysk czy znakowanie metodą tampodruku.

Firma Browin planuje rozpoczęcie działalności w Hillwood Łódź Chocianowice w grudniu 2024 r.

Powierzchnia całkowita łódzkiego kompleksu przekracza 97 tys. mkw. i zbliża się do pełnej komercjalizacji. Do wynajęcia pozostaje ostatni moduł o powierzchni ok. 10 tys. mkw.

– Z firmą Browin współpracujemy z sukcesami już od ośmiu lat. Tym razem stanęliśmy przed zadaniem znalezienia nowoczesnej powierzchni będącej centrum dystrybucyjnym firmy w pobliżu istniejącej siedziby i fabryki z dobrą komunikacją i dostępem do węzłów drogowych. Hillwood Łódź Chocianowice spełnił w pełni oczekiwania naszego klienta, a dodatkowym atutem okazała się wysokość magazynu na poziomie 12 m oraz wysoki standard obiektu – mówi Jakub Paradecki z Horyzont Nieruchomości.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane