Chemart otwiera magazyn w pobliżu Baltic Hub

Widok magazynów z lotu ptka
AXI IMMO

Firma Chemart International Trader, dostawca surowców do produkcji żywności, napojów, kosmetyków, chemii przemysłowej, suplementów diety i odżywek zdecydowała się na otwarcie magazynu dystrybucyjnego w Gdańsku. Przedsiębiorstwo wynajmie ponad 2,150 mkw. powierzchni w Panattoni Park Tricity East I.

Zarząd krakowskiej firm Chemart zdecydował się na magazyn w Panattoni Park Tricity East I ze względu na bliskość kompleksu w stosunku do Portu Gdańsk. – Decyzja o rozwinięciu działalności w pobliżu Baltic Hub jest elementem konsekwentnie realizowanej strategii  biznesowej i jestem przekonany, że wzmocni naszą konkurencyjność zarówno na rynku krajowym jak i europejskim – mówi Mariusz Maksymiak, dyrektor zarządzający Chemart International Trader. – Zadaniem nowego magazynu w Gdańsku zlokalizowanego zaledwie kilka minut od portu jest rozładunek kontenerów i przygotowanie towarów do dalszej sprawnej dystrybucji w każdy zakątek Europy – dodaje.

Najemca zajmie ponad 2,050 mkw. powierzchni magazynowej i dystrybucyjnej, którą uzupełni ok. 105 mkw. zaplecza biurowo-socjalnego. Chemart w rozmowach z właścicielem kompleksu logistycznego reprezentowała firma AXI IMMO. – Klient przeprowadził kompleksową analizę dotyczącą strategii rozwoju na kolejne lata obejmującą dwa warianty lokacji kolejnego magazynu – na południu i północy Polski – informuje Marta Nowik, dyrektor w dziale powierzchni przemysłowych i logistycznych w AXI IMMO.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane