Dachser wprowadza się do terminalu na rzeszowskim lotnisku

Waimea Holding

Inwestor Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka zawarł umowę na wynajem 2 800 mkw. w obiekcie z firmą Dachser Polska. Najemca zamierza obsługiwać lotnicze cargo.

Powierzchnia została przekazana najemcy w połowie lipca. Dachser, globalny operator logistyczny, w ciągu ostatnich 12 miesięcy zwiększył powierzchnię oddziałów w Polsce o blisko 40 proc. – Nowa lokalizacja to efekt rozwoju naszej firmy w Polsce. Dzięki oddziałowi w Rzeszowie jesteśmy bliżej klientów z południowo-wschodniej części kraju, których mamy coraz więcej – podkreśla dr inż. Grzegorz Lichocik, prezes Dachser w Polsce.

Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka o powierzchni 6 700 mkw. spełnia wszystkie wymagania niezbędne do organizacji transportu lotniczego i kołowego.

Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka to magazyn zlokalizowany bezpośrednio przy płycie rzeszowskiego portu lotniczego. Andrzej Rosiński, prezes Waimea Holding, uważa, że w perspektywie kilku lat Rzeszów ma szansę stać się centrum frachtu lotniczego oddziałującym na cały region Europy Środkowo-Wschodniej.24

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane