FIEGE operatorem japońskiego producenta opon

Opony na półkach w magazynie
FIEGE

Do grona klientów FIEGE dołączyła firma YOKOHAMA, znany producent opon. Przedmiotem współpracy będzie obsługa logistyczna w centrum dystrybucyjnym w Mszczonowie, a także transport krajowy i międzynarodowy.

Zadaniem FIEGE będzie zarządzanie procesami magazynowymi i ich optymalizacja przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Chodzi o zapewnienie terminowego i zgodnego ze zleceniami przygotowania wysyłek opon w warunkach dalszego wzrostu wolumenów.

– Przy wyborze operatora logistycznego kierowaliśmy się wieloma czynnikami, jednak najistotniejsza była dla nas profesjonalna obsługa i optymalizacja procesów logistycznych. W związku z rozwojem naszej firmy bardzo ważna jest elastyczność w procesach przyjmowania towarów, jak również duża wydajność w procesach dostarczania coraz to większych wolumenów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Fiege, ponieważ przedstawiona propozycja wychodziła naprzeciw naszym oczekiwaniom – mówi Joanna Śliwowska-Pielak, head of delivery department/customer service&logistics w YOKOHAMA.

Grupa FIEGE z siedzibą w Greven (Niemcy) jest jednym z dostawców usług logistycznych w Europie. Firma dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 4,5 mln mkw. i zatrudnia ponad 23 tys. pracowników. Na polskim rynku Grupa FIEGE obecna jest od 1997 roku i zatrudnia ponad 7000 osób.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane