Hillwood kupił park logistyczny pod Warszawą

Kompleks magazynowy
Hillwood Polska

Deweloper i inwestor obiektów logistycznych – Hillwood podpisał umowę zakupu parku magazynowego w okolicach Warszawy. Zakupiony obiekt położony jest 15 km od centrum Warszawy, w okolicy Ożarowa Mazowieckiego. Park ma 82 tys. mkw. powierzchni.

Zakupiony obiekt został nazwany Hillwood Ożarów III. Według inwestora to park logistyczny zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 2 oraz w niewielkiej odległości do węzła Pruszków, położonego przy autostradzie A2 (Warszawa-Łódź-Poznań). Składa się z czterech hal magazynowych o łącznej powierzchni ok. 82 tys. mkw.

Zakupione nieruchomości są niemal całkowicie skomercjalizowane. – W ostatnich latach skoncentrowani byliśmy głownie na budowie nowych obiektów. Nie jesteśmy jednak tylko deweloperem, ale przede wszystkim inwestorem. Ponieważ pozyskanie atrakcyjnych terenów budowlanych w okolicach Warszawy jest coraz trudniejsze, poszukujemy także możliwości akwizycji istniejących projektów. Ta transakcja jest dobrą okazją do rozbudowania naszego warszawskiego portfolio, co wpisuje się w długoterminową strategię firmy – powiedział Hubert Michalak, prezes Hillwood Polska.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane