Marlena Dorniak pokieruje toruńskim oddziałem Dachser

Dachser

Dachser, niemiecki dostawca usług logistycznych, powiększa sieć oddziałów w Polsce o nowo otwartą jednostkę w Toruniu. Kierownikiem oddziału zlokalizowanego w centrum logistycznym Panattoni została Marlena Dorniak.

Nowy oddział Dachser składa się z dwupiętrowego biura, terminalu oraz magazynu klasy A o powierzchni ponad 2500 mkw. Obiekt jest wyposażony w 14 doków przeładunkowych oraz jedną bramę drive-in. Dostępne są także miejsca postojowe dla ciężarówek i kontenerów wymiennych. Lokalizacja Panattoni Park Toruń II w strefie Inwestycyjno-Logistycznej Toruń-Wschód w pobliżu autostrady A1 oraz dwóch dróg krajowych (DK 10 oraz DK 80) – umożliwi sprawny transport krajowy oraz międzynarodowy.

Kierownikiem toruńskiego oddziału została Marlena Dorniak, która do tej pory pełniła funkcję business development managera Dachser na obszar Torunia i odpowiadała w województwie kujawsko-pomorskim za rozwój zespołu i sprzedaży, a także oferty dla klientów. Dorniak ma 15-letnie doświadczenie w branży logistycznej. Przed dołączeniem do zespołu Dachser przez 12 lat pracowała dla DB Schenker.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane