PYC-SPORT przenosi magazyn do obiektu Panattoni

AXI IMMO

Firma PYC-SPORT, producent i dystrybutor profesjonalnego sprzętu sportowego, zdecydowała się na wynajęcie ponad 3 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku dystrybucyjnym Panattoni Park Business Center Łódź II.

PYC-SPORT zajmuje się dystrybucją sprzętu sportowego dla dzieci i dorosłych. W jej portfolio znajdują się cztery marki (CROXER, PATHRON, RAVEN i ZETHUM) oferujące wrotki, rolki, hulajnogi, rowery biegowe i sprzęt do snowboardu. Firma powstała w 2004 r., a od 2012 r. prowadzi dystrybucję do 14 państw. – Planując relokację do nowej siedziby, pomimo korzystniejszych warunków i ofert w innych częściach Łodzi zdecydowaliśmy się pozostać na wschodzie miasta, w lokalizacji umożliwiającej naszej kadrze swobodny dostęp do komunikacji miejskiej i zachowanie dotychczasowych posad – wyjaśnia Marcin Pyć, właściciel PYC-SPORT.

PYC-SPORT docelowo zajmie ponad 2 600 mkw. powierzchni magazynowej w centrum logistycznym Panattoni Business Center Łódź II, które uzupełni blisko 390 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej. – Klient przenosi się do magazynu wysokiego składowania w bardzo dobrym standardzie, który umożliwi mu dalszą ekspansję w Polsce i za granicą – mówi Jakub Wojtera, konsultant w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w AXI IMMO, firmie która pośredniczyła w rozmowach z deweloperem.

Panattoni Park Business Center Łódź II to miejska inwestycja składająca się z dwóch budynków magazynowych o łącznej powierzchni ok. 33 000 mkw.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Polecane