W centrum logistycznym Żabki pracę znajdzie 600 osób

Żabka Polska

Właściciel sieci sklepów typu convenience – Żabka Polska otworzy w 2023 r. swoje największe centrum logistyczne, powstające w Radzyminie pod Warszawą. Firma poinformowała, że zamierza zatrudnić w obiekcie 600 osób. Za rekrutację odpowiada Gi Group.

Deweloperem obiektu jest 7R. Centrum logistyczne Żabki ma być jednym z najbardziej nowoczesnych takich obiektów w Europie. – Jego uruchomienie zapewni nam lepszą wydajność i możliwość dalszego rozwoju we wschodniej części kraju – informuje Jolanta Bańczerowska, członkini zarządu ds. strategii personalnej w Żabka Polska.

Łącznie w nowym centrum pracę znajdzie ponad 600 osób, w tym ponad 200 osób zatrudnionych bezpośrednio przez Żabkę oraz 400 osób we współpracujących z siecią firmach. Żabka twierdzi, że jej inwestycja wesprze rynek pracy w powiecie wołomińskim, w którym stopa bezrobocia wynosi 7,5%. W rekrutacji bierze udział Gi Group. Najwięcej pracowników zostanie zatrudnionych od czerwca do października 2022 r.

Potencjalni pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę oraz system wynagrodzeń uwzględniający premie, dodatki transportowe, wsparcie w dojazdach do i z pracy oraz premię wakacyjną. W centrum logistycznym uruchomione zostaną także dwie kantyny do dyspozycji pracowników i współpracowników oraz dostawców, gdzie każdy będzie mógł zjeść ciepły posiłek.

Praca w centrum powinna zainteresować przede wszystkim osoby wcześniej związane z logistyką, ale na zatrudnienie i rozwój w branży mogą liczyć również osoby nieposiadające doświadczenia w tym obszarze. Żabka szuka m.in.: specjalistów ds. strategii automatyki, automatyków, specjalistów ds. wsparcia logistyki, mechaników, operatorów utrzymania ruchu, koordynatorów obszarów magazynu, specjalistów ds. SAP i systemów magazynowych, specjalistów ds. ochrony, operatorów wózków widłowych oraz magazynierów. Poszukiwani będą także specjaliści IT, specjaliści ds. jakości oraz pracownicy kadry kierowniczej.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane