GEFCO udostępniło portal do zarządzania usługami

GEFCO

GEFCO Freight Forwarding – dywizja Grupy GEFCO, która zajmuje się obsługą przewozów lotniczych i morskich, udostępniła klientom portal internetowy GEFCO Visability do zarządzania zamówionymi usługami, od rezerwacji przewozów po fakturowanie.

Firmy są w stanie za pośrednictwem portalu zarządzać łańcuchem dostaw. GEFCO Visibility pozwala im zarządzać przesyłkami lotniczymi, morskimi, drogowymi lub kolejowymi oraz monitorować codzienne przesyłki za pomocą wskaźników.

Portal zawiera m.in. moduły sprawozdawczy i finansowy. Moduł zarządzania wyjątkami pozwala klientom na skonfigurowanie automatycznych alertów o wszelkich odchyleniach od standardowego procesu spedycyjnego lub też powiadomień po zakończeniu realizacji określonych etapów w łańcuchu dostaw.

GEFCO Visability jest zintegrowane z GEFCO TRACY, czyli z reagującym na polecenia głosowe narzędziem śledzenia przesyłek.

Twórcą GEFCO Visability jest firma WiseTech Global, producent oprogramowania dla operatorów logistycznych. Narzędzie dostępne jest w 47 krajach i 78 językach.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane