Truck Care udostępni najemcom dane z naczep

Truck Care

Firma Truck Care, zajmująca się wynajmem pojazdów użytkowych dla biznesu umożliwi właścicielom firm transportowych zbieranie danych nie tylko z ciągników, ale również z naczep. Będzie to możliwe dzięki współpracy z Webfleet – dostawcą narzędzi do zarządzania flotą pojazdów.

– Dotychczas w Truck Care oferowaliśmy telematykę, ale obejmowała ona przede wszystkim ciągniki czy pojazdy dostawcze. Dzięki obecnej współpracy z Webfleet, zamontowaliśmy już urządzenia telematyczne we flocie ponad 60 naczep. W ten sposób możemy zaoferować kolejne narzędzie, które zagwarantuje dostęp do kluczowych informacji, potrzebnych do optymalizacji biznesu najemców. A w dalszej perspektywie pozwoli wygenerować im ogromne oszczędności oraz pomoże w redukcji niepotrzebnych kosztów – mówi Kamil Karpiński, dyrektor operacyjny Truck Care.

Webfleet jest włąścicielem Bridgestone – narzędzia do zarządzania flotą pojazdów użytkowych i monitorowania parametrów pojazdu oraz jazdy. Umożliwia ono dostęp w czasie rzeczywistym do raportów m.in. o statusie naczepy, aktualnej pozycji czy przebiegu. Cenne są funkcjonalności związane z bezpieczeństwem zarówno pojazdu i przewożonego ładunku.

Współpraca Truck Care i Webfleet obejmować będzie dostarczenie urządzeń telematycznych do monitoringu floty naczep Truck Care, a także działania marketingowe i edukacyjne.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane