W 2023 roku Shell otworzy w Polsce 30 stacji paliw

Shell Polska

W 2022 r. Shell otworzył 25 nowych stacji, z czego w samym grudniu 8. Od początku 2023 r. firma uruchomiła kolejne trzy obiekty w naszym kraju, dzięki czemu liczba jej polskich stacji paliw wzrosła do 456.

W grudniu 2022 r. Shell otworzył stacje w Sękocinie Starym (woj. mazowieckie), Suwałkach (woj. podlaskie), Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie), Choroszczy (woj. podlaskie), Krośnie (woj. podkarpackie), Szubinie (woj. kujawsko-pomorskie) Gnojniku (woj. małopolskie) i stację LNG we Wrześni (woj. wielkopolskie). W styczniu 2023 r. firma również nie zwalnia tempa. Nowy rok zaowocował kolejnymi punktami Shell w Gdyni (woj. pomorskie), Głogowie (woj. wielkopolskie) oraz w Żelechowie (woj. mazowieckie).

Shell informuje, że stacje są przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych, przy obiektach w Gnojniku oraz Suwałkach są dostępne myjnie bezdotykowe JET, a w Sękocinie Starym w pierwszym kwartale 2023 roku zostaną otwarte myjnie: automatyczna i ręczna typu JET-WASH. Stacje będą poszerzane też o ładowarki elektryczne dużej mocy.

Widzimy, że cały czas jest miejsce na nowe obiekty w związku z rozwijającą się infrastrukturą. Polska jest dla Shell ważnym rynkiem rozwojowym. Planujemy w tym roku poszerzyć naszą sieć o ponad 30 stacji – mówi Monika Kielak-Łokietek, prezeska Shell Mobility i członkini zarządu Shell Polska.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane