II edycja targów pracy – TransLogistica Jobs 2019!

TransLogistica

Już za niespełna miesiąc w warszawskim Centrum Expo XXI – w dniach 5-7 listopada 2019 r. odbędą się II Ogólnopolskie Targi Pracy Branży Transport Spedycja Logistyka – TransLogistica Jobs 2019. To jedyna wystawa pracodawców w Polsce, skupiająca wyłącznie firmy z rynku logistycznego, które prezentują szerokie spectrum ofert pracy na terenie kraju i Europy.

Prezentowane podczas oferty są adresowane do kandydatów o różnych kompetencjach i wykształceniu – od managerów, specjalistów aż po magazynierów. Firmy mają również bogatą ofertę dla młodych osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w logistyce.

Każdy z trzech dni targów – TransLogistica Jobs 2019 będzie intensywny i bogaty w ciekawe wydarzenia, tj. dyskusje, seminaria i debaty m.in. na temat wynagrodzeń w logistyce, mobbingu w pracy, employer brandingu, work-life-balance, a także spotkania z ludźmi z branży na temat faktów i mitów o pracy w logistyce. Do udziału i prezentacji organizatorzy zaprosili także młodych logistyków skupionych w naukowych kołach logistycznych z różnych uczelni z całej Polski. To właśnie trzeci dzień targów jest Dniem Młodego Logistyka i dniem dyskusji na temat pomysłów młodych ludzi na karierę w tej branży i rozwiązania logistyczne.

TransLogistica Jobs 2019 odbędą się równolegle z VII Międzynarodowymi Targami Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland, jako impreza towarzysząca i spadkobierca cenionego w tej branży plebiscytu – Przyjazny Pracodawca TSL, organizowanego od 4 lat. Prestiż i marka tych targów przyciągają nie tylko znane i kluczowe przedsiębiorstwa z Polski i z innych krajów Europy, ale przede wszystkim tysiące odwiedzających.

Z pewnością te 3 dni targowe (od 5 do 7 listopada) będą intensywne i będzie wiele się działo. Organizatorzy szykują też konkursy i różne inne aktywności! Udział w targach jest bezpłatny. Szczegóły na temat rejestracji i programu II Ogólnopolskich Targów Pracy Branży TSL – TransLogistica Jobs 2019 – można znaleźć na stronie: www.targipracytsl.pl

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane