Polskie firmy na targach Transport Logistic 2019

Alexandra Wiedersperg, Messe München

W dniach 4-7 czerwca w Monachium po raz kolejny odbędą się największe targi branżowe w Europie. Wśród 2360 wystawców z całego świata nie zabranie polskich przedsiębiorstw, stawią się, aby zaprezentować aktualną ofertę oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe.

W tym roku na targach Transport Logistic nasz kraj reprezentować będzie 68 wystawców. Swoją ofertę przedstawią największe portowe terminale kontenerowe, w tym BCT Gdynia i DCT Gdańsk, a także Bulk Cargo – Port Szczecin i DB Port Szczecin.

Nie zabraknie w Monachium stoisk zarządców największych portów morskich – zespołu Szczecin-Świnoujście, Gdańska i Gdyni. Ich przedstawiciele wezmą pierwszego dnia targów udział w seminarium na temat branży portowej w Polsce.

Fot. Chemet

Polskich przewoźników kolejowych reprezentować na targach będą PKP Cargo i Ecco Rail. Na targach warto odwiedzić także stoiska firm Clip Logistyka i Fracht FWO Polska oraz przewoźników drogowych Adampol i Dartom.

Ofertę taboru kolejowego przedstawią Greenbirer Europe Wagony Świdnica oraz Chemet. Firma z Tarnowskich Gór zaprezentuje na targowej bocznicy nowy model cysterny do przewozy LPG o pojemności 117 m.sześc.

Innym premierowym produktem z naszego kraju będzie elektroniczne zabezpieczenie ładunków w transporcie TrackLock, posiadające moduł śledzenia. Urządzenie zaprezentuje gdyńska firma Silny & Salamon.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane