PEKAES powiększył oddział w Mińsku Mazowieckim

PEKAES

Operator logistyczny przeniósł oddział w Mińsku Mazowieckim do nowej lokalizacji i powiększył powierzchnię tamtejszego terminalu dystrybucyjnego. W obiekcie obsługiwane są krajowe i międzynarodowe przesyłki drobnicowe.

Nowy obiekt PEKAES położony jest bezpośrednio przy trasie DK50 na odcinku Mińsk Mazowiecki – Kołbiel. Firma utrzymuje, że nowa lokalizacja pozwala sprawnie obsługiwać klientów z powiatu mińskiego, a także z Otwocka i Karczewa. Dzięki niej, firma skraca czas dostaw przesyłek do Siedlec oraz miejscowości znajdujących się na terenie województwa lubelskiego.

– Zgodnie z zapowiedzią z początku 2020, kiedy otwieraliśmy oddział w Mińsku Mazowieckim, skutecznie realizujemy naszą strategię nastawioną na ekspansję i rozwój usług drobnicowych. Jestem dumny z tego, że w tak wymagających czasach, stale umacniamy naszą pozycję ma rynku oraz zwiększamy możliwości operacyjne – mówi Maciej Bachman, prezes spółki PEKAES.

Spółka przez ostatnie lata inwestowała w segment drobnicowy i intermodalny, a na jej mapie terminalowej pojawiły się obiekty m.in. w Gdańsku, Kielcach, Bydgoszczy, Opolu, Legnicy, Białymstoku i Zielonej Górze i Kaliszu. Aktualnie sieć oddziałów PEKAES składa się z 21 lokalizacji.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane