PEKAES zmienia nazwę na GEODIS

GEODIS

Dwa lata temu francuska grupa logistyczna GEODIS przejęła firmę PEKAES. Przedsiębiorstwo spedycyjne z Błonia poinformowało, że po przeprowadzonej na początku 2022 roku integracji ze strukturami inwestora, od października zmienia się jego nazwa na GEODIS.

– Jednolita marka w każdym regionie, w którym prowadzimy naszą działalność, ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia klientom prawdziwie zintegrowanych usług o spójnym standardzie, niezależnie od tego, w którym miejscu prowadzą oni swoją działalność na świecie – komentuje Marie-Christine Lombard, prezes GEODIS.

Pod jedną marką GEODIS, oprócz transportu drogowego całopojazdowego i drobnicowego, znajduje się także logistyka kontraktowa, spedycja kolejowa, morska i lotnicza. Francuska grupa logistyczna informuje, że Polska, jako czwarty co do wielkości rynek logistyczny w Europie, jest istotnym elementem strategii spółki ujętym w planie „Ambition 2023”.

GEODIS w Polsce zatrudnia ponad 1400 pracowników w 32 lokalizacjach i dysponuje siedmioma magazynami o łącznej powierzchni ponad 162 tys. mkw.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane