DPD wynajął powierzchnię magazynową na Targówku

Partners Group

Warszawski City Point Targówek to obiekt z powierzchniami dla tzw. logistyki ostatniej mili. Jego właściciel – fundusz Partners Group poinformował, że po przebudowie kompleksu wprowadzi się do niego pierwszy najemca – firma kurierska DPD Polska, która wynajęła 7 tys. mkw. powierzchni.

DPD Polska wynajmie 7 tys. mkw. powierzchni typu cross-dock na terenie parku City Point Targówek. Firma kurierska powinna wprowadzić się do obiektu pod koniec 2023 r. Po przebudowie kompleks będzie posiadał ok. 100 tys. mkw. powierzchni komercyjnej i ma być największym miejskim obiektem logistycznym w stolicy.

City Point Targówek wchodzi w skład portfela logistycznego zakupionego przez Partners Group oraz Peakside Capital Advisors w ramach joint venture. Firmy posiadają także dwa podwarszawskie parki magazynowe: Logistics Point Raszyn oraz Logistics Point Piaseczno.

City Point Targówek znajduje się na terenie warszawskiego Targówka przy ul. Matuszewskiej 14. Aktualnie prowadzona jest gruntowna przebudowa wszystkich budynków.

Po stronie inwestora warunki umowy najmu z DPD Polska negocjował Fabian Kowalewski, Leasing & Development Director Peakside Capital Advisors w Polsce.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane