FedEx dostarczy przesyłki w Europie w ciągu 2-4 dni

FedEx

FedEx rozszerza ofertę dla e-handlu o międzynarodową usługę doręczeń z określonym czasem dostaw FedEx International Connect Plus (FICP). Przesyłki firm, które z niej skorzystają mogą dotrzeć do klientów w Europie w ciągu 2-4 dni, w przypadku Ameryki Północnej w 3 dni, a w region Azji i Pacyfiku od 3 do 5 dni.

Z oferty FICP z określonym czasem dostaw w segmencie handlu elektronicznego mogą korzystać klienci FedEx w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Austrii, Szwecji, Belgii i Holandii. FICP umożliwia dotarcie przesyłki do klientów w Europie w ciągu 2-4 dni, w przypadku Ameryki Północnej w 3 dni, a w region Azji i Pacyfiku od 3 do 5 dni.

Do korzyści płynących z oferty FICP dla sprzedawców oraz ich klientów należą m.in.: korzystny cennik dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów, globalny zasięg i komfort dzięki rozbudowanym możliwościom śledzenia przesyłek.

Od momentu wprowadzenia na rynek we Włoszech i Wielkiej Brytanii na początku tego roku, FedEx International Connect Plus stało się popularnym rozwiązaniem wśród firm zajmujących się handlem elektronicznym i wśród konsumentów, którzy poszukują równowagi pomiędzy szybkością dostawy, a jej atrakcyjną ceną – mówi Wouter Roels, Senior Vice President Marketing International w FedEx Express Europe.

Obecnie z oferty FICP można skorzystać na 240 kierunkach z Europy. FedEx pracuje nad poszerzeniem zasięgu oferty, tak by przed końcem 2021 roku dostępna była na ponad 600 kierunkach, tj. ponad 150 połączeniach wewnątrzeuropejskich i 200 międzykontynentalnych.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane