Stokrotka otwiera magazyn w Bydgoszczy

Cushman & Wakefield

Sieć sklepów spożywczych Stokrotka wynajęła 2835 mkw. powierzchni magazynowej oraz 125 mkw. powierzchni biurowej na terenie budowanego 7R Park Bydgoszcz I. O wyborze tego centrum logistycznego na kolejny obiekt sieci zdecydowała m.in. jego dogodna lokalizacja.

– Wraz z rozwojem firmy zwiększa się również zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe. Dobrym tego przykładem jest umowa najmu z deweloperem 7R w Bydgoszczy, w której najemca zajmie blisko 3000 mkw powierzchni magazynowej dostosowanej do jego wymogów m.in. w chłodnię – mówi Kamil Żach, Associate, Cushman & Wakefield, w firmie która reprezentowała Stokrotkę w negocjacjach z deweloperem.

7R Park Bydgoszcz zlokalizowany będzie w południowej części Bydgoszczy. Jedną z głównych zalet centrum logistycznego jest dobra komunikacja – obiekt dysponuje dojazdem do dróg krajowych, które zapewniają szybkie połączenia z każdą częścią miasta. Powierzchnia w pierwszym budynku 7R Park Bydgoszcz, którego oddanie zaplanowane jest w połowie 2022 r., zostanie dostosowana do konkretnych wymagań najemców.

Stokrotka powstała w 1994 roku w Lublinie. Aktualnie posiada ponad 800 sklepów zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych. Sieć otwiera ponad 100 sklepów rocznie, w formatach: Stokrotka Supermarket, Market i Express a także sklep internetowy click&collect. Spółka posiada Centra Dystrybucji, własne zaplecze logistyczne i sieć magazynów regionalnych w całej Polsce.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane