Super-Pharm otworzy w Teresinie centrum dystrybucji

ID Logistics

Właściciel sieci sklepów apteczno-drogeryjnych pracuje nad uruchomieniem nowego centrum dystrybucji w Teresinie w pobliżu Sochaczewa. Będą stamtąd wysyłane produkty do wszystkich sklepów Super-Pharm oraz do klientów firmy, którzy zrobią zakupy przez internet. Operatorem obiektu odpowiadającym za wszystkie procesy magazynowanie i dystrybucji będzie ID Logistics.

Nowego centrum dystrybucji Super-Pharm rozpocznie działalność już w kwietniu tego roku. Jego powierzchnia wyniesie 10 tys. mkw.

Zespół ID Logistics będzie zarządzał magazynem, w tym przyjmował towary dostarczane przez producentów i dystrybutorów, wykonywał co-packing, kompletował zamówienia składane przez sklepy i klientów e-commerce oraz odpowiadał za obsługę zwrotów.

W teresińskim magazynie składowane mają być wszystkie artykuły sprzedawane w sieci Super-Pharm, z wyjątkiem leków dostępnych na receptę. Będą to kosmetyki, środki czystości, artykuły paramedyczne, higieniczne, akcesoria oraz inne produkty szybko zbywalne.

Obecnie ID Logistics prowadzi rekrutację pracowników na stanowiska magazynowe wszystkich szczebli.

W procesie przygotowania koncepcji nowego magazynu, wyborze operatora logistycznego i prowadzeniu projektu wdrożenia Super-Pharm wspierała firma doradcza Graphene Partners.

ID Logistics specjalizuje się w logistyce kontraktowej. Do największych, ostatnich kontraktów firmy należy zarządzanie centrum dystrybucji słodyczy i czekolady oraz prowadzenie magazynu centralnego Pepsico.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane