Ostatnie dni rejestracji na Warszawskie Dni Logistyki 2023

SGGW

24 maja 2023 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbędzie się prestiżowe wydarzenie: XI Warszawskie Dni Logistyki Edukacja-Nauka-Biznes pt.: „Zrównoważona logistyka – wybór czy konieczność?”. Portal TSL jest patronem medialnym konferencji.

Konferencję organizuje Koło Naukowe Logistyki na Wydziale Ekonomicznym w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Warszawskie Dni Logistyki to okazja do wymiany poglądów osób ze środowiska TSL – praktyków, naukowców, jak i najaktywniejszych studentów w kraju.

Podobnie, jak w latach ubiegłych, celem Warszawskich Dni Logistyki 2023 jest wsparcie rozwoju logistyki poprzez konfrontację biznesowego i naukowego punktu widzenia na rzeczywiste wyzwania, które pojawiają się na rynku usług logistycznych. Jest dla nas równie ważne, aby młodzi uczestnicy konferencji zdobyli w jej trakcie praktyczne umiejętności oparte na rzetelnej wiedzy teoretycznej.

Wydarzenie obejmuje m.in. panel dyskusyjny, warsztaty organizowane przez praktyków, sekcje plenarną oraz posterową, uroczystą kolacje i wiele innych atrakcji.

Obszary tematyczne tegorocznej konferencji to: innowacyjne rozwiązania w logistyce, zrównoważone zarządzanie łańcuchami dostaw, inteligentne miasta i gminy, ekologistyka w rozwoju społeczno-gospodarczym oraz sharing economy w logistyce.

Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się poprzez formularz:

Formularz rejestracyjny WDL 2023

W razie pytań organizatorzy udzielają informacji poprzez e-mail: wdl@sggw.edu.pl

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane