7R oraz Liebrecht & wooD wybudują park magazynowy

7R

W odległości 15 km od centrum stolicy Wielkopolski powstanie 7R Park Poznań East. Kompleks magazynowy o powierzchni 22,2 tys. mkw. realizowany jest w partnerstwie joint venture 7R z Liebrecht & wooD. Obiekt ma już dwóch pierwszych najemców.

Nowy kompleks magazynów zlokalizowany będzie przy drodze krajowej nr 92, na wschód od centrum Poznania. Położenie magazynu zapewnia łatwy dostęp do trasy S5 i autostrady A2 (węzeł Poznań Wschód) z jednej strony oraz komunikację z Poznaniem z drugiej. W pobliżu parku znajdują się także przystanki komunikacji publicznej. W odległości 22 km od inwestycji położony jest międzynarodowy Port Lotniczy Poznań Ławica.

Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu 7R, informuje, że po inwestycjach w takich lokalziacjach jak Gdańsk, Szczecin czy Wrocław podjęto decyzję decyzję o rozpoczęciu projektu w środkowo-zachodniej części kraju. Magazyny w Wielkopolsce cieszą się dziś dużym zainteresowaniem nie tylko krajowych najemców, ale i firm z Europy Zachodniej.

Tym razem 7R realizuje inwestycję wspólnie z inną firmą deweloperską – Liebrecht & wooD, która do tej pory skupiała się na nieruchomościach komercyjnych.

Umowy najmu z operatorami kompleksu podpisały już: Grupa EXPOSERVICE POLSKA, która zajmie 4 000 mkw. powierzchni magazynowo – produkcyjnej, oraz firma Rhenus, która wynajęła 2 500 mkw.

– Pierwsze transakcje jeszcze przed rozpoczęciem budowy naszego nowego projektu to dowód na duże zainteresowanie najmem powierzchni magazynowo -produkcyjnej w okolicach Poznania, a także potwierdzenie zaufania jakim obdarzają nas firmy lokujące swoje biznesy w nowoczesnych magazynach 7R w całej Polsce. W ramach 7R Park Poznań East oferujemy moduły najmu od 3 000 mkw. – mówi Maciej Krawiecki, Leasing Director 7R.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane