Arval włącza do floty auta Ssang Yong Korando

Arval

Specjalizująca się w wynajmie długoterminowym pojazdów firma Arval Service Lease Polska, nawiązała współpracę z najstarszym koreańskim producentem samochodów: SsangYong. W ramach pierwszej transzy kontraktu, producent dostarczy 120 sztuk popularnego SUV-a, modelu Korando.

Chcemy by nasza współpraca miała charakter długofalowy, a pierwszy kontrakt obejmuje 120 sztuk modelu Korando. Dzięki szybkim terminom dostaw, kontrakt zostanie w całości zrealizowany w trakcie najbliższych tygodni – mówi Kamil Duplaga, dyrektor handlowy SsangYong Auto Polska.

Współpraca z koreańskim producentem aut pozowli Arval Service Lease Polska poszerzyć ofertę i jednocześnie zaproponować szybki dostęp do samochodów renomowanej marki. – Nasz partner nie tylko dostarcza funkcjonalne i nowoczesne modele, ale też jest w stanie szybko zrealizować dostawy. 120 sztuk Korando zostanie przekazane do naszej dyspozycji jeszcze przed końcem wakacji – informuje Robert Glegoła, procurement manager w Arval Service Lease Polska.

Korando to rodzinny SUV z bagażnikiem o pojemności 551 litrów. Jest dostępny z 4-cylindrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym o mocy 163 KM w połączeniu z manualną skrzynią biegów bądź 6-biegową skrzynią automatyczną, a także napędem na 2 lub 4 koła. Podobnie jak inne modele marki SsangYong, Korando oferowany jest z 5-letnią gwarancją fabryczną.

Arval z grupy BNP Paribas specjalizuje się w wynajmie pojazdów. Łączna flota leasingowana przez firmę składa się z ponad 1,5 mln pojazdów na całym świecie.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane