Piotr Zborowski prezesem Klastra NEE DB Schenker

DB Schenker

Operator transportowo-logistyczny DB Schenker poinformował o objęciu przez Piotra Zborowskiego stanowiska prezesa Klastra Europy Północno-Wschodniej (NEE). Do niedawna Zborowski pracował w firmie CEVA Logistics, gdzie odpowiadał za zarządzanie łańcuchami dostaw w siedmiu krajach Europy.

Nowy prezes klastra NEE DB Schenker od 26 lat związany jest z branżą TSL. Przez ostatnie 10 lat pracował w firmie CEVA Logistics, awansując od dyrektora generalnego CEVA Freight Poland do stanowiska wiceprezesa wykonawczego klastra Europy Centralnej CEVA Logistics. Zborowski odpowiadał za logistykę kontraktową, fracht lotniczy i morski oraz transport drogowy w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, na Węgrzech, w Austrii i Szwajcarii.

– Ogromnie się cieszę, że dołączam do DB Schenker. Firma ma fantastyczny potencjał – mamy świetny zespół, konkurencyjne produkty, efektywne procesy wspierane przez zaawansowaną technologię, finansową stabilność. Planujemy rozwijać się szybciej niż rynek, zarówno w Polsce, jak i innych krajach regionu, dostarczając klientom najwyższą jakość i realnie wspierając rozwój ich biznesu – komentuje Piotr Zborowski, prezes Klastra Europy Północno-Wschodniej w DB Schenker w komunikacie prasowym spółki.

Piotr Zborowski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Ukończył również podyplomowe studia MBA na IMD i Uniwersytecie w Lozannie i International Institute for Management Development (IMD).

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane