7R City Flex Łódź ma nowego najemcę

7R

Przy ulicy Rokicińskiej w Łodzi trwa budowa czwartego magazynu miejskiego firmy 7R. Kompleks 7R City Flex Łódź I ma pierwszego najemcę – firmę Hydro Building Systems Poland, która wynajęła 2,5 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej na potrzeby laboratorium i prototypowni.

Nowy najemca magazynu jest dostawcą aluminiowych systemów budowlanych. Na powierzchni 2 tys. mkw. prowadzić będzie prace badawczo – rozwojowe nad aluminiowymi systemami architektonicznymi, a 500 mkw. zajmie jego biuro.

– W budynku powstawać będą prototypy nowych konstrukcji i odbywać się będą ich testy, dla których wymagane jest dostosowanie modułu pod stałe miejsca pracy – mówi Maciej Krawiecki, leasing director 7R.

7R City Flex Łódź I o łącznej powierzchni 8,3 tys. mkw. to obiekt typu Small Business Unit wchodzący w skład sieci 7R City Flex Last Mile Logistics. Zlokalizowany jest we wschodniej części aglomeracji łódzkiej, przy autostradzie A1. Magazyn jest odpowiedni m.in. do celów logistyki, sprzedaży detalicznej, handlu internetowego, lekkiej produkcji.

Generalnym wykonawcą 7R City Flex Łódź I jest firma Commercecon. Oddanie obiektu do użytku zaplanowane jest na III kw. 2019 r.

7R to deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych. W zasobach firmy znajdują się wielkopowierzchniowe parki logistyczne oraz miejskie magazyny typu Small Business Unit tworzące sieć 7R City Flex Last Mile Logistics. Obecnie w przygotowaniu jest 600 tys. mkw. w różnych lokalizacjach.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane