Avon przedłuża współpracę z GXO Logistics

Wnętrze magazynu z pracownikiem
GXO Logistics

Firma GXO Logistics od 15 lat obsługuje w Garwolinie procesy logistyczne znanego producenta kosmetyków Avon. Firmy aktualnie poinformowały o przedłużeniu współpracy, a także o jej rozszerzeniu o co-packing i usługi wartości dodanej.

Jean Luc Bessade, dyrektor zarządzający GXO na Polskę, Czechy i Rumunię, informuje, że działania operacyjne firmy wspierają zmieniające się potrzeby Avon związane z dostosowywaniem się do nowych przepisów. – Nasze wieloletnie partnerstwo z Avon rozwinęło się dzięki wysokiej jakości obsługi oraz otwartej komunikacji. Z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie i ciągłe umacnianie naszego partnerstwa – stwierdza Bessade.

GXO zarządza centrum logistycznym w Garwolinie, które obsługuje największą fabrykę Avon w Europie i prowadzi dystrybucję produktów firmy do ponad 50 krajów w Europie, Afryce i Azji. Usługi GXO obejmują magazynowanie, usługi wartości dodanej i wsparcie produkcji. GXO przeznaczyło 2000 mkw. na realizację usług wartości dodanej.

Garwolińskie centrum logistyczne zapewnia również obsługę omnichannel Avon. GXO Świadczy w nim usługi co-packingu, w tym etykietowanie i kody QR. Firma przygotowuje co roku co-packing tysięcy zestawów promocyjnych pakowanych w torby, tacki i pudełka na prezenty z okazji różnych świąt.

Na całym świecie GXO obsługuje ponad miliard produktów kosmetycznych rocznie i posiada ponad 40 lokalizacji, w których zajmuje się logistyką dla luksusowych marek czołowych firm z branży urody i zdrowia.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane