Bevo otwiera magazyn w Wielkopolsce

MLP Group

Dostawca artykułów do instalacji wodnych wynajął ponad 23 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Poznań West. Przekazanie firmie Bevo gotowego obiektu nastąpi w listopadzie 2022 r.

Bevo dostarcza elementy metalowe i plastikowe do systemów rurowych: od rur, kształtek, zaworów odcinających i pomp, aż do urządzeń pomiarowych i kontrolnych. W ramach zawartej z deweloperem umowy firma ta wynajęła łącznie ponad 23 tys. mkw. powierzchni w MLP Poznań West, z czego ponad 22 tys. mkw. przeznaczone będzie na cele magazynowe. Kolejne 946 mkw. stanowić będą pomieszczenia biurowe. W negocjowaniu umowy najmu powierzchni między Bevo i MLP uczestniczyła firma doradcza BNP Paribas Real Estate.

Park MLP Poznań West jest rozbudowywanym centrum logistycznym, należącym do MLP Group. Aktualnie w budowie jest ponad 55 tys. mkw. powierzchni. Wykonawcą obiekty jest firma W.P.I.P. Nowe hale będą miały podwyższoną wysokość do 11,5 m. Projekt MLP Poznań West docelowo dostarczy ok. 150 tys. mkw. przestrzeni magazynowo-biurowej na terenie o powierzchni 28.8 ha.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane