Emilia Górska-Mytyk szefową Kuehne+Nagel Polska

Emilia Górska-Mytyk
Kuehne+Nagel

Kuehne+Nagel poinformowało, że Emilia Górska-Mytyk została nowym dyrektorem zarządzającym polskiego oddziału przedsiębiorstwa, zastępując na stanowisku Wojciecha Sienickiego, który przeszedł na emeryturę. Zmiana w fotelu szefa Kuehne+Nagel Polska nastąpiła z początkiem lutego, ale firma oficjalnie ogłosiła ją miesiąc później.

Kuehne+Nagel Polska zatrudnia 1700 osób. Jego nowa dyrektor zarządzająca ma 40 lat i 20-letnie doświadczenie w logistyce. Karierę w Kuehne+Nagel rozpoczęła w 2016 r. jako dyrektor ds. rozwoju biznesu, a rok później awansowała na stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i marketingu. Przed Kuechne+Nagel pracowała m.in. w firmach: Ligentia, Dartom i DHL Global Forwarding. Do jej zadań należało tworzenie struktur operacyjnych oraz opracowywanie strategii sprzedaży.

Objęcie stanowiska dyrektor zarządzającej Kuehne+Nagel w Polsce to bardzo zaszczytne zadanie i duża odpowiedzialność. Nie mogę się doczekać koordynacji działań, które pozwolą naszej firmie na dalszy rozwój zgodnie z naszą strategią Roadmap 2026. Jej filary skupiają się na stworzeniu kultury organizacyjnej opartej na wartościach oraz środowiska pracy, które wspiera rozwój naszych współpracowników – mówi Emilia Górska-Mytyk, cytowana w komunikacie przedsiębiorstwa.

Były już dyrektor zarządzający spółką, poparł nominację Emilii Górskiej-Mytyk. – Jej umiejętności, zdolność przewodzenia i dostosowywania się do zmieniającego się otoczenia sprawią, że Kuehne+Nagel Polska będzie w dalszym ciągu świadczyć wysokiej jakości usługi w duchu innowacyjności i profesjonalizmu – komentuje Wojciech Sienicki.

 

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane